Fa        En
پاناسونیک پرفروش ترین کمپانی

19

اسفند

1392

پاناسونیک پرفروش ترین کمپانی فروش دستگاه سانترال و تلفن سانترال
پاناسونیک پرفروش ترین کمپانی فروش دستگاه سانترال و تلفن سانترال
 

پاناسونیک بعد از ثبت رکورد پرفروش ترین برند دستگاه تلفن سانترال اینک پرفروش ترین برند دوربین فیلم برداری شد.
پاناسونیک، این کمپانی پرقدرت آسیایی، واپسین روزهای سال 2013 را به گونه ای پشت سر می گذارد که جزء 100 برند برتر جهان و 10 کمپانی برتر دوستدار محیط زیست شد. اینک بعد از سالها رکوردار پر فروش ترین برند دستگاه سانترال و تلفن سانترال بودن نام خود را جزء کمپانی های پر فروش دوربین فیلم برداری نیز در طی 3 سال متوالی ثبت کرد.
همانطور که می دانید با گذشت سالها و پیشرفت تکنولوژی هنوز کارگردانان هالیوود از دوربین های پاناسونیک برای تصویربرداری استفاده می کنند و می دانیم که اولین دوربین 3 بعدی را نیز این کمپانی بزرگ وارد بازار کرد.
پاناسونیک در سال 2012 بالاترین فروش را در سطح جهان با مدل HDC-TM55K  داشت و امسال با یک رتبه سقوط در جایگاه دوم ایستاد. سایت  TECHRADAR.COM با اعلام این خبر که پاناسونیک با فروش بی نظیر دوربین فیلم برداری خانگی مدل HC-V720  کسب رتبه پرفروش ترین برند را بعد از سونی در سال 2013 کسب کرد، شوک بزرگی به کمپانی های رقیب مانند کانن وارد کرد.
این کمپانی آسیایی با اعلام اینکه قصد دارد نام پاناسونیک را در سطر اول تمام تولیدات لوازم اداری و صنعتی و خانگی جهان نگه دارد، دیگر کمپانی ها را برای رقابت در همه زمینه های فعالیتی مانند دستگاه سانترال، دوربین مداربسته، تلفن رومیزی، دوربین فیلم برداری، تلفن بیسیم و... فراخواند تا پیشتازی خود را بازهم بر همگان ثابت کند.

 


تمام حقوق این سایت برای شرکت ایمن آرا محفوظ است